O nás

Spoznajte nás

Klienti

Verím, že len spokojný klient je ten správny klient, ktorý je ochotný sa ku nám znovu vrátiť a urobí to rád. Snažíme sa o to kvalitou, rýchlosťou, komunikáciou a spoluprácou.

Kvalita

Verím, že len našu kvalitnú prácu ocenia naši klienti aj po rokoch používania našich stavieb a budú si môcť spokojne povedať, že sme pre nich vytvorili skutočný domov.

Spolupráca

Verím, že náš klient je pre nás partner a my sme partner pre neho. Spoločne tvoríme hodnotu. Je pre nás dôležité realizovať veci v spolupráci tak, aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť.

Kto sme

Drevostavbám sa venujeme od roku 2003. V súčastnosti už pôsobíme na celom Slovensku a jednu stavbu sme realizovali v Nemecku – Dresden.

Od roku 2007 sme rozšírili služby o stavbu krbov a kúrenia. Naša ponuka služieb je komplexnejšia a ponúkame zákazníkom špičkový servis na jednom mieste.

Ako jedna z mála spoločností v tejto oblasti používame mobilný žeriav, preto je náš výsledok vytvorený efektívnejšie a rýchlejšie.

Pracujem s drevom od malička a predstavuje pre mňa základ pre moje sebavyjadrenie.
U nás doma sme s drevom pracovali ako rezbári a stavitelia. Drevostavbám sa venujem od roku 2003. Verím, že drevo má svoje srdce. Rovnako so srdcom ku drevu pristupujem a zas a znovu žasnem nad týmto prírodným materiálom. Budovať drevostavby, zruby a tak pomáhať ľuďom získať domov, teplo domova, pocit istoty je pre mňa poslaním a teším sa z radosti a spokojnosti našich klientov.

Branislav Bevelaqua (konateľ)

Kladiem dôraz na celoživotné vzdelávanie sa, aby sme vedeli prinášať novinky a moderné technológie a vedeli ich správne použiť.

Prečo zvoliť nás

Dôvody, prečo si nás zákazníci vyberajú.

Profesionálny prístup

Presná konštrukcia

Ohľad na klienta

Rýchla dodávka

Dlhodobá prax

Komplexné riešenia

Čo hovoria naši klienti

Naši klienti o nás hovoria

Peter Očovan
Rekreačné zariadenie Drevenica Emilka, Polomka

Rád by som sa v mene celej rodiny poďakoval za Váš skvelý prístup a kvalitnú prácu, ktorú ste odviedli pri stavbe drevenice na Polomke. Myslím, že veľa takýchto odborníkov na drevo sa na trhu nepohybuje. Veľmi sa z drevenice tešíme a teším sa tiež, že sme mali šťastie na Vašu expertízu.

V prípade, že budeme stavať ďalšiu, tak sa Vás budem snažiť prehovoriť na spoluprácu.

Pozrite sa sami na Drevenicu Emilku (odkaz na toto ubytovacie zariadenie sa otvorí na novej karte)

Giorgio a Zuzana Tatta
Čadca

S pánom Bevelaquom sme spolupracovali pred dvoma rokmi. Jeho firma nám realizovala drevostavbu z lepeného hranola na Kysuciach. Odviedli skutočne poctivú a peknú prácu, dovedenú do detailov. Počas stavebných prác s nami denne komunikoval a jeho rady a tipy, ako stavbu vylepšiť, boli neoceniteľné. Mnohé z nich oceňujeme až po istom čase užívania stavby. Pri každom rozhodovaní boli cítiť jeho dlhoročné skúsenosti. Ďalším pozitívom bola čistota a poriadok na stavenisku počas všetkých fáz výstavby – vnútri aj vonku, čo nebýva samozrejmosťou. Okrem toho nám často poradil aj s vecami, ktoré priamo neriešila jeho firma. Výsledkom je krásna drevenica, v ktorej sa cítime príjemne. Keby sme mali stavať opäť, rozhodli by sme sa určite znova preňho.

Vincent Majer
Byt - Študentská 15, Zvolen

Boli sme veľmi spokojný s profesionálnym prístupom. Odbornosť je na vysokej úrovni.

Kompletné technické vybavenie a zabezpečenie pri všetkých prácach.
Termín odovzdania diela bol dodržaný.

Zabezpečenie kompletnej dokumentácie pri kolaudácii stavby.

Ivan Sitár
Papradno - dokončenie hrubej stavby

Pánovi Bevelaquovi sme zverili dokončenie našej drevenice v Papradne hneď po ukončení hrubej stavby, a bolo to to najlepšie rozhodnutie, čo sme mohli spraviť!

Po predošlých skúsenostiach s rôznymi firmami a majstrami, pán Bevelaqua skutočne dokázal zrealizovať dodávku stavby „na kľuč“. K hladkému priebehu stavby, a hlavne k dobrému pocitu z výsledku prispeli nielen jeho organizačne schopnosti (logistika, zabezpečenie všetkých profesií, materiálu atď), ale aj jeho precíznosť a zmysel pre detail – napr. pri práci s drevom (obklady stropu v podkroví).

Taktiež sa pán Bevelaqua predviedol ako skvelý kachliar – nádherné kachle, ktoré v drevenici postavil, sa stali skutočne „srdcom“ domu a kúskom, ktorý pochválila každá návšteva!

Ďakujem raz za výbornú spoluprácu, maximálna spokojnosť, a keď budem mat niekedy ešte príležitosť, rád by som sa obrátil na pána Bevelaqua znova.

Zaujala vás naša práca?

Neváhajte nás kontaktovat​