O nás

Kto sme?

Drevostavbám sa venujeme od roku 2003. V súčastnosti už pôsobíme na celom Slovensku a jednu stavbu sme realizovali v Nemecku – Dresden.
Od roku 2007 sme rozšírili služby o stavbu krbov a kúrenia. Naša ponuka služieb je komplexnejšia a ponúkame zákazníkom špičkový servis na jednom mieste.
Ako jedna z mála spoločností v tejto oblasti používame mobilný žeriav, preto je náš výsledok vytvorený efektívnejšie a rýchlejšie.


Branislav Bevelaqua (konateľ)

Pracujem s drevom od malička a predstavuje pre mňa základ pre moje sebavyjadrenie. U nás doma sme s drevom pracovali ako rezbári a stavitelia. Verím, že drevo má svoje srdce. Rovnako so srdcom ku drevu pristupujem a zas a znovu žasnem nad týmto prírodným materiálom.

Budovať drevostavby, zruby a tak pomáhať ľuďom získať domov, teplo domova, pocit istoty je pre mňa poslaním a teším sa z radosti a spokojnosti našich klientov.

Drevostavbám sa venujem od roku 2003. V súčastnosti už pôsobíme na celom Slovensku a jednu stavbu sme realizovali v Nemecku. Po skončení štúdia na SOU Stavebnom – odbor kachliar, sme od roku 2007 rozšírili služby o stavbu krbov a kúrenia. Ako jedna z mála spoločností v tejto oblasti používame mobilný žeriav, preto je náš výsledok vytvorený efektívnejšie a rýchlejšie.

V čo verím

Naši klienti

Verím, že len spokojný klient je ten správny klient, ktorý je ochotný sa ku nám znovu vrátiť a urobí to rád. Snažíme sa o to kvalitou, rýchlosťou, komunikáciou a spoluprácou.

Kvalita práce

Verím, že len našu kvalitnú prácu ocenia naši klienti aj po rokoch používania našich staviev a budú si môcť spokojne povedať, že sme pre nich vytvorili skutočný domov.

Spolupráca

Verím, že náš klient je pre nás partner a my sme partner pre neho. Spoločne tvoríme hodnotu, o ktorej náš zákazník sníva. Je pre nás dôležité realizovať veci v úzkej spolupráci tak, aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť.