Patrik

Popis

Objekt je jednopodlažný s obytným podkrovím, pôdorysného rozmeru 7,5 x 10m. Stavba je založená na základových pásoch, prízemie stavby s podkrovím tvorí zrubový objekt z drevených hranolov s prestrešením šikmou sedlovou strechou s polvalbami na štítových stenách pri spodnom okraji strechy. Z vnútornej strany sú drevené steny, podlaha aj konštrukcie krovu v podkroví doplnené zateplením s vnútornou úpravou dreveným obkladom, príp. sadrokartónovými konštrukciami.

Pobytová časť objektu je delená na dennú časť v prízemí so vstupom, kúpeľňou, WC, obytnou halou s kuchynským kútom, špajzou a spálňou resp. pracovňou. V v podkroví sú umeistnené 3 izby a kúpelňa + WC alebo 4 izby. Prepojenie prízemia a podkrovia je vnútorným samonosným schodiskom.

V rámci objektu sú vytvorené rozvody studenej a teplej vody, kanalizácie a elektorinštalačné rozvody. Príprava TUV je riešená el. zásobníkovým ohrievačom. Vykurovanie je krbom so zabudovanou krbovou vložkou, doplnené elektrickým priamovýhrevným vykurovaním s teplovzdušnými konvektormi a podlahovými roštami.

Naše stavby dovoľujú maximálnu flexibilitu dispozičného riešenia. Vnútorné priečky je možné po dohode s investorom prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Zdielaj


Podobné projekty