Broňa

Popis

Objekt je jednopodlažný s obytným podkrovím, pôdorysného rozmeru 8 x 10m. Stavba je založená na základových pásoch, prízemie stavby s podkrovím tvorí zrubový objekt z drevených hranolov, s prestrešením šikmou sedlovou strechou s polvalbami na štítových stenách pri spodnom okraji strechy. z vnútornej strany sú drevené steny, podlaha aj konštrukcie krovu v podkroví doplnené zateplením s vnútornou úpravou dreveným obkladom, príp. sádrokartónovými konštrukciami.

Pobytová časť objektu je delená na dennú časť v prízemí so vstupom, kúpeľňou s WC, obytnou halou s kuchynským kútom doplnené spálňou a v podkroví sú umiestnené 2 izby a kúpelňa so sprchovým kútom. Prepojenie prízemia a podkrovia je vnútorným schodiskom, uzavretým v prízemí dverným otvorom.

V rámci objektu sú vytvorené rozvody studenej a teplej vody, kanalizácie a elektroinštalačné rozvody. Príprava TUV je riešená el. zásobníkovým ohrievačom.
Vykurovanie je krbom so zabudovanou krbovou vložkou, doplnené elektrickým priamovýhrevným vykurovaním s teplovzdušnými konvektormi a podlahovými roštami.

Naše stavby dovoľujú maximálnu flexibilitu dispozičného riešenia. Vnútorné priečky je možné po dohode s investorom prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Zdielaj


Podobné projekty